Posted by Ukrap on

«Це війна Путіна» – Шольц пояснив, чому не підтримує ідею припинення видачі віз громадянам РФ

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що він «важко» сприймає ідею про повне припинення видачі віз для громадян Росії. Про це повідомляє агентство dpa.

«Це війна [президента Росії Володимира] Путіна, тому я дуже важко сприймаю цю ідею», – сказав він журналістам у Берліні.

На думку Шольца, відповідальність за початок воєнних дій в Україні не на простих росіянах, а на керівництві країни. Про це він говорив, відповідаючи на запитання про пропозицію припинити видачу віз Росії. Якби санкції були спрямовані проти всіх, включаючи невинних, то це послабило б їхню ефективність, сказав німецький політик.

Канцлер Німеччини заявив про особисту відповідальність президента Росії Володимира Путіна за війну в Україні. Він засудив ймовірні воєнні злочини, скоєні Росією, але не відповів на запитання, чи несе російський президент відповідальність за них і чи він має бути притягнутий до суду.

Євросоюз, як повідомив канцлер ФРН, має намір продовжити санкційний тиск на Росію, а Німеччина продовжить підтримувати Україну озброєнням та фінансами.

«Ми підготували себе до того, що ця війна вплине на весь світ, звичайно, включаючи Європу та нашу країну», – сказав він.

коментуйте