Posted by Ukrap on

Війська РФ мають «частковий успіх» у напрямку Опитного та Новомихайлівки – Генштаб ЗСУ

Війська РФ мають «частковий успіх» у напрямку населеного пункту Опитне та Новомихайлівка, повідомляє у вечірньому зведенні генеральний штаб ЗСУ.

Українські військові відбили низку штурмових дій на Донеччині та Харківщині.

За даними штабу, на Слов’янському напрямку противник намагався просунутися у напрямках Новодмитрівки та Мазанівки – упіху не мав, відійшов, також на Краматорському напрямку штурмовими діями безуспішно намагався покращити тактичне положення у напрямку населеного пункту Веселе.

На Харківському напрямку російські військові спробували прорвати оборону ЗСУ у напрямках населених пунктів Леб’яже та Базаліївка – успіху не мали, відійшли.

«На Бахмутському напрямку зафіксовано обстріли поблизу Бахмута, Зайцевого, Яковлівки, Білогорівки та Майорська. Окупанти задіяли авіацію для удару біля Соледара. Українські воїни придушили усі спроби ворога покращити тактичне положення підрозділів в районах населених пунктів Білогорівка, Соледар, Бахмутське, Кодема, Зайцеве та Майорськ», – йдеться у повідомленні.

Російські війська продовжують обстріли низки населених пунктів із танків, артилерії та з допомогою авіації на Харківському, Слов’янському, Бахмутському, Краматорському, Авдіїівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках.

 

коментуйте