your ad here
Posted by Ukrap on

Зброя, наркоти, «прослушка»: в Україні викрили ОЗУ, до якого входили правоохоронці – Офіс генпрокурора

Співробітники Служби безпеки України припинили діяльність організованого злочинного угруповання, до якого входили правоохоронці та яке спеціалізувалося на проведенні незаконної оперативно-розшукової діяльності, збуті зброї, рейдерських захопленнях та вимаганнях, виготовленні та збуті наркотичних речовин, повідомив Офіс генпрокурора 24 жовтня.

«За даними слідства, колишні та чинні співробітники правоохоронних органів, колишні бійці добровольчих батальйонів, представники кримінального середовища та працівники охоронних компаній, які входили до складу угруповання, займалися незаконною детективною діяльністю. Чинні правоохоронці отримували санкції на прослуховування, а їхні спільники збували отриману інформацію. Крім цього, члени угруповання займалися продажем спеціальних технічних засобів для негласного отримання інформації та трафіку з’єднань абонентів мобільного зв’язку. Також члени ОЗУ, в якій були чітко розподілені ролі, збували вогнепальну зброю та вибухові речовини з ООС, брали участь в рейдерських захопленнях, виготовляли та збували наркотичні речовини, займалися вимаганням коштів у підприємців та незаконним заволодінням майном», – йдеться в повідомленні.

Правоохоронці провели 45 одночасних обшуків у Києві, Харкові, Житомирі та Хмельницькому «за місцями функціонування так званих охоронно-детективних компаній, місцями проживання організаторів та членів угруповання та місцями дислокації оперативно-технічних підрозділів одного з правоохоронних органів».

Інформується про вилучення спеціальних технічних засобів, в тому числі засобів анонімного зв’язку, комп’ютерної техніки та носіїв інформації, що «використовувалися для отримання та передачі конфіденційної інформації та ведення незаконної оперативно-розшукової діяльності», а також боєприпасів і наркотичних речовин.

«Наразі двом організаторам повідомлено про підозру за фактами незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами, незаконного придбання, збуту або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації та несанкціонованого втручання в роботу автоматизованих систем, комп’ютерних мереж (ст. 263, ст. 359 та ст. 361 КК України), а двом активним учасникам – за фактом незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами (ст. 263 КК України). Вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою», – йдеться в повідомленні.

Слідчі дії тривають.

your ad here

коментуйте