your ad here
Posted by Ukrap on

Трамп повідомив, що підвищення тарифів для Китаю відкладається

Президент США Дональд Трамп заявив про рішення відтермінувати підвищення митних тарифів на китайські товари, яке мало набрати чинності 1 березня.

Своє рішення Трамп пояснив «дуже продуктивними переговорами» з Китаєм.

За словами Трампа, «за умови додаткового прогресу» на переговорах на його віллі у Флориді може бути запланована його зустріч з главою КНР Сі Цзіньпіном для укладення торговельної угоди. Коли може відбутися зустріч, Трамп не уточнив.

Минулої п’ятниці, 22 листопада, Трамп прийняв у Білому домі віце-прем’єра Держради КНР Лю Хе, і заявив про «хороші шанси укласти угоду».

США збиралися з січня 2019 року підвищити тарифи на імпорт товарів з Китаю з 10 до 25 відсотків. Однак в грудні на саміті Великої двадцятки в Аргентині Дональд Трамп і Сі Цзіньпін домовилися відкласти підвищення мита на 90 днів. В кінці січня у Вашингтоні відбувся черговий раунд торговельних переговорів. Тоді Трамп заявив, що сподівається на підписання угоди до 1 березня. Якщо договір не буде підписаний, то Вашингтон введе підвищені мита на китайські товари на суму в 200 мільярдів доларів.

your ad here

коментуйте