your ad here
Posted by Ukrap on

Іракські війська заявили про визволення ще одного міста від «Ісламської держави»

Урядові війська Іраку заявили, що разом із їхніми союзниками визволили від бойовиків екстремістського угруповання «Ісламська держава» місто Румана і ще десять навколишніх сіл.

Це місто на північному березі Євфрата, біля кордону з Сирією, визволили в перебігу масштабного наступу урядових сил і союзних їм ополчень на останні рештки захоплених «Ісламською державою» територій в Іраці.

Цього ж дня за кілька кілометрів звідти, на сирійському боці кордону, за повідомленнями, бойовики «Ісламської держави» відбили в сирійських урядових військ місто Абу-Камаль, також відоме як Аль-Букамаль. Про це заявили в Сирійській групі спостереження за правами людини, що працює в Лондоні, але має інформаторів на місцях подій у Сирії, про це ж говорили й інші сирійські опозиційні активісти; влада Сирії наразі не коментувала цих заяв.

Сирійська урядова армія оголошувала про визволення Абу-Камаля 9 листопада, але наступними днями бойовики «Ісламської держави», що відступили з міста, перейшли в наступ на нього. За повідомленнями, нині сирійські урядові війська і їхні союзники перебувають на відстані кілометра-двох від меж міста.

Угруповання «Ісламська держава» останнім часом зазнало низки поразок унаслідок одночасних наступів на кількох фронтах – у Сирії з боку урядових сил, які підтримує Росія, і також із боку частини опозиційних сил, що мають підтримку міжнародної коаліції під проводом США, в Іраці з боку урядових сил і їхніх союзників, яких теж підтримує коаліція під проводом США.

your ad here

коментуйте