your ad here
Posted by Ukrap on

Суд залишив азербайджанського опозиційного журналіста Гусейнова під вартою на 18 діб

Бориспільський міськрайонний суд залишив під вартою на 18 днів азербайджанського опозиційного журналіста Фікрата Гусейнова (Гусейнлі). Про це в коментарі Радіо Свобода заявив адвокат Дмитро Мазурок.

«Зараз ми готуємо апеляцію. Також готуємо звернення до генпрокурора, тому що прокуратура має повноваження скасувати цей арешт, якщо виявляться обставини, що перешкоджають екстрадиції», – сказав він. 

Адвокат додав, що захисники журналіста і представники посольства Нідерландів провели міграційну перевірку і з’ясували, що Фікрат Гусейнов в Нідерландах отримав політичний притулок. 

14 жовтня стало відомо про затримання журналіста Фікрата Гусейнова. У Держприкордонслужбі повідомили, що причина затримання – Гусейнов перебуває у базі розшукуваних осіб Інтерполу. Як повідомляв згодом координатор проекту «Без кордонів» Максим Буткевич, Гусейнова затримали в аеропорту «Бориспіль» вже по дорозі з України, тобто на в’їзді у нього проблем не було. 

Фікрет Гусейов покинув Азербайджан 10 років тому, після того, як його викрали і жорстоко побили. Викрадачів не знайдено.

Як повідомляють колеги журналіста, Фікрат Гусейнов вже отримав громадянство Нідерландів і співпрацює із опозиційним телеканалом «Туран», що транслюється з-за кордону. Також адвокат підтвердив інформацію, що Фікрат Гусейнов має громадянство Нідерландів.

your ad here

коментуйте