Posted by Ukrap on

Київ готовий до проведення «Євробачення» – Кличко

Київ виконав свої зобов’язання перед організаторами пісенного конкурсу «Євробачення-2017» та готовий до його проведення, інформує в четвер сайт КМДА з посиланням на коментар мера Віталія Кличка телеканалу «1+1».

«Ті зобов’язання, які місто взяло на себе, ми виконали на всі 100%. Усі зобов’язання, які ми мали перед організаторами конкурсу – територія біля МВЦ, під᾽їзні шляхи, безпека, фан-зони – ми виконали повністю», – сказав Кличко.

Він нагадав, що на проведення пісенного конкурсу з міського бюджету виділили 200 мільйонів гривень, не враховуючи інвестицій в інфраструктуру міста.

«Це нові парки, сквери, уся територія біля арени. Ми вклали кошти в наше місто. «Євробачення» закінчиться, а це залишиться киянам», – сказав Кличко.

За словами Віталія Кличка, завтра після ремонту відкриють станцію метро «Лівобережна».

62-й конкурс «Євробачення» проходитиме в Києві з 9 до 13 травня. У ньому візьмуть участь виконавці з понад 40 країн. Півфінали відбудуться 9 і 11 травня, фінал – 13 травня в Міжнародному виставковому центрі, що на Лівому березі. Україну цього року на «Євробаченні» представлятиме гурт О. Тorvald із піснею Time.

 

 

НА ЦЮ Ж ТЕМУ:

​​(Офіційне відео пісні Time гурту О.Тorvald, який представлятиме Україну на «Євробаченні-2017»)

Відлік до «Євробачення»: тендери, «сухий закон» і представниця Росії​

Відлік до «Євробачення»: готовність МВЦ, квитки, ремонт «Лівобережної»

Із паспортом і на велосипеді. Яким буде життя столиці під час «Євробачення»?

У новому проморолику «Євробачення-2017» показали український Крим


коментуйте