$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!

Build a better website in under an hour. Start for free at us!
Posted by Ukrap on

Ізраїль визнав Гуайдо президентом Венесуели

Ізраїль офіційно визнав лідера венесуельської опозиції Хуана Гуайдо президентом країни. Про це 27 січня, оголосив прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху.

«Ізраїль приєднується до Сполучених Штатів, Канади, більшості країн Латинської Америки та країн Європи, визнаючи нове керівництво Венесуели», – заявив Нетаньяху.

23 січня голова Національної асамблеї Венесуели Хуан Гуайдо на тлі конституційної і економічної кризи оголосив себе тимчасовим президентом країни і склав присягу. Гуайдо заявив, що Мадуро, який у травні оголосив про свою перемогу на президентських виборах, не здатний виконувати обов’язки глави держави, і пообіцяв провести в країні дострокові вибори.

У суботу ситуацію у Венесуелі обговорювалася на Раді безпеки ООН. Держсекретар США Майкл Помпео на засіданні закликав всі країни світу «почути голос венесуельського народу» і визнати Хуана Гуайдо легітимним тимчасовим президентом Венесуели.

У 2018 році економічне становище Венесуели продовжувало погіршуватися: показник інфляції в країні перевищив позначку одного мільйона відсотків за рік. У більшості міст спостерігається нестача товарів повсякденного користування, мільйони людей емігрували з країни в пошуках роботи.

$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!

коментуйте