$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!

Build a better website in under an hour. Start for free at us!
Posted by Ukrap on

Ринок не повірив заявам ОПЕК про скорочення видобутку нафти

Фінансові ринки зниженням котирувань нафти відреагували на результати засідання міністерського моніторингового комітету ОПЕК+, що відбулося 5 грудня у Відні.

Засідання комітету передувало дводенному саміту Організації країн-експортерів нафти, на який запрошені представники країн-союзниць картелю. 6 і 7 грудня організація, лідером якої є Саудівська Аравія, обговорюватиме разом із росіянами, казахстанцями та іншими країнами-експортерами обсяги скорочення видобутку сировини з метою зупинити падіння цін.

Спершу ринок зростанням котирувань до понад 63 доларів за барель відреагував на повідомлення, що міністр нафти Оману Мухаммед аль-Румхі заявив про скорочення видобутку картелем і партнерами на 1 мільйон барелів на день. Але згодом сам цей чиновник заперечив існування домовленостей про конкретні обсяги скорочень.

Зранку 6 грудня котирування нафти приблизно на піввідсотка нижчі від рівня закриття торгів 5 грудня. Станом на 9:25 за Києвом ринок оцінює барель Brent у 61 долар 23 центи.

На переговори міністрів у штаб-квартирі ОПЕК у Відні ввечері 5 грудня відреагував президент США Дональд Трамп. У повідомленні в мережі Twitter він зауважив, що «світ не хоче бачити і не потребує зростання цін на нафту».

$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!

коментуйте