$1*/ mo hosting! Get going with us!

$.99* .COM Domain! Get going with us!
Posted by Ukrap on

У Києві знову «мінували» торговельний центр

У Києві вкотре надійшло повідомлення про мінування торговельного центру, який довелося евакуювати, але в результаті перевірки небезпечних предметів не виявили, повідомила поліція Києва.

Під час огляду з приміщення евакуювали близько 600 осіб, на місці працювали поліцейські, кінологи і вибухотехніки, мовиться в повідомленні.

«На даний час вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) Кримінального кодексу України», – повідомили в київській поліції.

Назви торговельного центру в Шевченківському районі Києва не навели; за даними агентств, ішлося про універмаг «Україна».

Повідомлення про нібито мінування публічних місць – торговельних центрів, вокзалів, станцій метро, підприємств, установ чи організацій – почастішали в Україні останніми роками. Жодне з них наразі не підтвердилося. Ще на початку серпня Національна поліція повідомляла, що на той час від початку року отримала понад півтори тисячі неправдивих повідомлень про мінування.

File your incorporation or LLC!

коментуйте