$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!

Build a better website in under an hour. Start for free at us!
Posted by Ukrap on

Верховний суд Росії розгляне апеляцію на вирок «українському диверсанту» Панову

Верховний суд Росії 25 жовтня розгляне в закритому режимі апеляційні скарги адвокатів на вирок громадянину України Євгену Панову, засудженому до восьми років в’язниці за звинуваченням в «підготовці диверсії в Криму». Про це йдеться в матеріалах суду, повідомляє проект Радіо Свобода «Крим.Реалії».

Російське державне обвинувачення просить суд збільшити Панову термін до 10 з половиною років.

13 липня підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму засудив Панова до 8 років колонії суворого режиму. Він відмовився від угоди зі слідством. Захист українця оскаржив вирок.

Панова етапували до Москви 9 жовтня, його справу передали до Верховного суду Росії для розгляду апеляції.

ФСБ Росії в серпні 2016 року оголосила про затримання в анексованому Криму групи «українських диверсантів», які нібито готували теракти на півострові. Затриманих деякий час утримували в московському СІЗО в Лефортово, після чого повернули до Криму.

Російські спецслужби стверджували, що затримані Євген Панов і Андрій Захтей були членами «групи диверсантів», яка «планувала здійснити теракти» на об’єктах туристичної та соціальної інфраструктури півострова.

Влада України заперечує російські звинувачення на адресу українців і називає ці звинувачення провокацією російських спецслужб.

Захтей підписав досудову угоду зі слідством. У лютому 2018 року його засудили до 6 років і 6 місяців колонії суворого режиму і штрафу 220 тисяч рублів (близько 105 тисяч гривень).

$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!

коментуйте