$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!

Build a better website in under an hour. Start for free at us!
Posted by Ukrap on

Міноборони Росії пообіцяло макет Рейхстагу для штурмів «юнармійців»

Міністерство оборони Росії збудує під Москвою макет будівлі Рейхстагу в Берліні для того, щоб учасники дитячого воєнізованого руху «Юнармія» могли «штурмувати» його, повідомив міністр Сергій Шойгу.

Як сказав він, виступаючи в Державній думі Росії, будівля буде відтворена не в повний розмір, щоб «юнармійцям» шкільного віку було легше.

Макет мають збудувати в так званому парку «Патріот», що нині будується в Підмосков’ї і частково вже працює з заявленою метою «сприяти розвиткові громадянськості, формувати привабливий образ служби у Збройних силах, розвивати почуття любові й поваги до Батьківщини».

Будівля Рейхстагу (Імперського парламенту) в Берліні була під час штурму міста радянськими військами наприкінці Другої світової війни 1945 року символом нацистського режиму, її штурмові і піднесенні на ній червоного прапора командування приділило особливу увагу. Пізніше з пропагандистською метою моменти цього штурму були розіграні знову для постановки фотографії, що була оприлюднена в відретушованому вигляді під виглядом репортажної і стала відома на весь світ.

Святкування під різними приводами перемоги радянських військ у радянсько-німецькій війні – частині Другої світової, яку в Росії називають «Великою вітчизняною», – є однією з головних складових сучасної російської державної міфології.

Усеросійський військово-патріотичний рух «Юнармія» для школярів почав роботу в Росії восени минулого року з ініціативи Шойгу. Парк «Патріот» є нині головним місцем масових акцій цього руху.

$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!

коментуйте