$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!

Build a better website in under an hour. Start for free at us!
Posted by Ukrap on

Лідер сирійської опозиції назвав Іран перешкодою для врегулювання конфлікту

Провідний представник сирійської опозиції на мирних переговорах у Женеві Наср аль-Харірі назвав Іран найбільшою перешкодою для врегулювання конфлікту в Сирії.

Аль-Харірі заявив журналістам 23 лютого, що порушення режиму припинення вогню, укладеного за посередництва Росії і Туреччини, переважно відбуваються з боку підтримуваних Іраном сил, які виступають на боці режиму Башара Асада.

На думку опозиціонера, Москва також частково відповідальна за зрив домовленостей. «Росія не змогла контролювати режим і ополченців, які ведуть боротьбу разом із режимом, вона не змогла контролювати Іран», – твердить аль-Харірі.

Провідний представник сирійської опозиції також звинуватив Іран у розпалюванні міжрелігійної ворожнечі у всьому регіоні Близького Сходу, повторивши в цьому позицію Туреччиною, основного союзника опозиційних груп Сирії.

Аль-Харірі закликав Вашингтон чинити тиск на Іран. «Мають бути регіональні та міжнародні зусилля, щоб покласти край іранському втручанню в регіоні. Це те, що очікується від Сполучених Штатів», – вказав опозиціонер.

Сирійські мирні переговори за посередництва Організації Об’єднаних Націй відновилися 23 лютого в швейцарському місті Женева. Водночас, як заявив представник ООН щодо Сирії Стаффан де Містура, він не очікує якогось «прориву» від цієї зустрічі.

Близько 300 тисяч людей загинули і мільйони вимушено покинули свої домівки з часу початку в 2011 році громадянської війни у Сирії.

$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!

коментуйте